Recenzje


 

Magda

„Nasza przygoda z FVF Fotografia zaczęła się w dniu ślubu, kiedy ich aparat i kamera towarzyszyły nam w tych szczególnych chwilach. Później przepiękna i klimatyczna sesja plenerowa. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem całej fotorelacji. Dlatego kiedy przyszedł czas na sesję ciążową a następnie noworodkową, nie było innej opcji jak tylko FVF Fotografia! Każde zdjęcie jest zrobione ze smakiem, a chwile uchwycone tak, że doskonale oddają emocje, które każdy tak bardzo chce zachować na dłuuuugie lata. Ale przede wszystkim najlepsza jest atmosfera na sesji- totalny luz, radość, ciepło jakim zaraża Hania zachowując przy tym pełen profesjonalizm, do tego niespotykana cierpliwość do niesfornych modeli  Bezdyskusyjnie wszystkim polecam FVF Fotografia.”

Magda

Karolina

„Niesamowicie sympatyczna Pani fotograf, która potrafi ukazać na zdjęciu to, co w człowieku najpiękniejsze. Miła i luźna atmosfera sprawiła, że uśmiech na zdjęciu był zawsze szczery i prawdziwy. Polecamy wszystkim, którzy pragną zafundować sobie przepiękną pamiątkę na całe życie. Jeśli zastanawiasz się, czy zrobić sesję, zrób to- ale tylko w FVF. Ja polecam!!!”

Karolina

Dominika

„1. Planując ślub i wesele od początku chciałam zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Wiedziałam, że zdjęcia ślubne, ale także film będą jedyną poza wspomnieniami pamiątką na całe życie. Wybierając firmę FVF FOTOGRAFIA liczyłam na kreatywność, pasję, naturalność, ale przede wszystkim bardzo dobrą jakość. I co? Nie spodziewałam się, że zdjęcia i film będą aż takie piękne i w mega jakości. Hania to cudowna kobieta, która jest przesympatyczna, pomysłowa, przebojowa - służy dobrą radą. To wszystko przejawia się na zdjęciach, który tworzy pokazując tym samym najpiękniejsze chwile w życiu...Byliśmy przeszczęsliwi i z przyjemnością polecam tak oddanych i wspaniałych ludzi. Ludzi, którzy nie są tylko wytwórcami, ale posiadają duszę.

Dominika

Dominika

2.Kolejna sesja- po blisko 4 latach, tym razem dziecięca - kolejne mega zadowolenie. Hania ma nie tylko super podejście do zestresowanych par nowożeńców, ale także jest wspaniałą przewodniczką tych malutkich skarbów, jakimi są dzieci. Uśmiech, którym zaraża sprawia, że nawet największa maruda zaczyna się pięknie uśmiechać. Wizyta na takiej sesji to czysta przyjemność, a odbiór zdjęć powala na kolana. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość plus przepiękne ujęcia :)”

Dominika

Martyna

Rewelacyjna jakosc zdjec i filmu- wow! Wszystko zrobione dokladnie tak jak prosilismy, swietna wspolpraca i bezproblemowa komunikacja! BARDZO BARDZO POLECAM!

Martyna